Apie mus

Šiek tiek

Apie mus

Smuklė Žarija – populiari trumpalaikio poilsio ir pramogų vieta, įsikūrusi nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia Arimaičių ežero, esančio Radviliškio rajone, netoli kelio Panevėžys-Šiauliai. Gamtos apsuptis ir jaukūs Smuklės pastatai, kuriuose dominuoja medis, metalas ir akmuo, tiesiog alsuoja gamtos gaiva, savitumu ir ramybe, o skanus maistas, nepriekaištingas aptarnavimas, komfortiški svečių namai nakvynei bei įvairios pramogos paverčia šią vietą puikia tiek atsipalaidavimui ir poilsiui nuo miesto šurmulio, tiek jūsų šventei ar pasilinksminimui!

Mūsų teritorijoje rasite kavinę-smuklę, svečių namus, pobūvių sales, pirtis. Lauke jūsų lauks tinklinio aikštelės, tvenkiniai, vandens dviračiai, valtys, katamaranas, vaikų žaidimų bei poilsio aikštelės, medinių pagoniškų skulptūrų ir sendaikčių ekspozicijos, galimybė paskraidyti oro balionu bei kitos pramogos. Mėgstantiems muziką patiks mūsų organizuojami muzikiniai vakarai!

Smuklėje rasite viską, ko reikia šauniam jūsų progų paminėjimui. Mūsų pobūvių salės puikiai tiks tiek jūsų šeimos šventėms ar įsimintinoms progoms, tiek įmonių šventėms ar konferencijoms bei kitiems renginiams. Taip pat organizuojame ir išvažiuojamuosius banketus – galime šventę pristatyti ir į jūsų norimą vietą!

Mūsų tikslas – sukurti jums ramybę, atpalaiduojančią ir linksmą atmosferą bei prisiminimus. Ir mes šiuos lūkesčius galime patenkinti su kaupu! Tad ko laukiate?